APIE SIP.LT

 

Struktūrinės izoliacinės plokštės, arba SIP plokštės, tai modernus statybinių medžiagų sprendimas, kuris žymiai pagerina pastatų energinę efektyvumą ir konstrukcijos tvirtumą lyginant su karkasine statyba. Šios plokštės, sudarytos iš dviejų OSB arba kitokių plokščių bei polistireniniu putplasčiu, tarp kurio įmontuoti tvirti mediniai statramsčiai, tampa vis labiau populiaru pasirinkimu statant naujus statinius.

SIP plokštės plačiai naudojamos įvairiose srityse. Jos tinka tiek gyvenamiesiems namams, tiek komerciniams pastatams. Šios plokštės puikiai tinka statant energiškai efektyvius namus, dėl savo išskirtinių sandarumo savybių. Be to, SIP plokštės naudojamos baldų gamybai ir kitoms pramoninėms sritims, kur reikalinga tvirta, bet lengva medžiaga.

Viena iš didžiųjų SIP plokščių statybos privalumų yra greitas jų montavimas. Palyginti su tradicine mūro arba karkasine, SIP plokštės leidžia pastatą pastatyti kur kas greičiau. Dėl iš anksto paruoštų plokščių, statyba vyksta žymiai sparčiau, o tai reiškia ne tik mažesnius statybos kaštus, bet ir greitesnę pastato eksploatacijos pradžią. Šis pranašumas tampa ypač svarbus tiek statytojams, tiek būsto savininkams, siekiant sutaupyti laiko ir resursų.

Struktūrinės izoliacinės plokštės yra modernus ir aplinką tausojantis statybos sprendimas, padedantis sukurti efektyvius ir patvarius pastatus. Jos naudojamos įvairiose srityse, o greitas montavimas padeda sumažinti statybos laiką. Tai inovatyvus pasirinkimas, prisidedantis prie žaliavų naudojimo mažinimo, žaliojo kurso ir energijos taupymo statybose.

Mes specializuojamės SIP skydų projektavime, jų gamyboje, bei įrengime.